به نام امام حسین مردم را با دین دشمن می کنند

65165

من واقعا نمیدونم این کسایی که بازی ایران با کره رو کردن چماق تا بزنن تو سر دین خائنن یا نفهم؟! واقعا مشکلشون چیه؟ چرا باید همه چیز رو در برابر دین قرار داد؟

مگه بازی ایران کره حرامه ؟ چرا باید این رو مساله کرد که زد تو سر دولت یا مردم؟

دولت روحانی انقدر خیانت به این مملکت کرد که دیگه عاشق اینه ما در مورد این مسائل بحث کنیم و اما مردم، نشون دادن که تو این مناسبت ها شعائر رو حفظ میکنن

پس واقعا مشکل این آدمایی که میگن بازی نباید این شب برگزار میشد درد دین نیست، بلکه یه مشت فکر داعشیه که میخوان همه چیز رو در برابر دین قرار بدن

خدا ببخشه همه رو و عاقبت به خیر کنه.

این وسط خیلی ها هم بازی خوردن و تا میرسه دهنشون به داد و فحش و تهدید باز میشه، یکیشون هم همین حاج منصور عرشی هست که خدا میدونه چقدر دوستش دارم ولی این ادبیاتشونو نه، متاسفم که مغزهای کشور و ارزشی های ما اینا هستن و متاسف تر که چون منی باید این نقد رو بکنه.

خلاصه کلام اینکه بازی ایران کره تو روز عاشورا هم باشه منافاتی با عزاداری نداره و پرداختن به این موضوع مردم رو در برابر دین قرار میده و بی جهت مردم رو از امام حسین زده میکنه.

چون کاری که هیچ حرمت شرعی نداره رو داریم این همه روش سر و صدا میکنیم.

من از علی مطهری بدم میاد ولی واکنشش به این جریان رو میپسندم، حرف حق حقه و باید پذیرفت.

علی مطهری نامه‌ای خطاب به رئیس شورای‌عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نوشت که در آن آمده: «به نظر می‌رسد که ابراز حساسیت بیش‌ازحد نسبت به این موضوع، امری ضد تبلیغ دین به شمار می‌رود. فرضا مردم برای گلی که ایران به کره جنوبی بزند، خوشحال شوند و عده‌ای ابراز شادی کنند. آیا این امر به معنی خوشحالی و شادی برای شهادت امام حسین علیه‌السلام و هتک حرمت و اهانت به ساحت سیدالشهداست؟ علاوه بر اینکه مردم در چنین موقعیت‌هایی به‌خوبی می‌دانند که چگونه رفتار کنند و چندین سال پیش شبیه این اتفاق برای مسابقه تیم استقلال تهران و دالیان چین افتاد و تماشاگران رفتاری ستودنی داشتند… . وظیفه روحانیت و مصلحان جامعه است که با نقاط ضعف جامعه و آداب و رسوم خرافی که مانند زنجیر به دست و پای مردم بسته شده است، مبارزه کنند، نه اینکه سوار بر این موج‌ها شوند…».

شده مثل ماجرای کنسرت که علم الهدی این بازی را به راه انداخته و مردم را با دین بد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید